REGULAMIN URODZIN

 

 1. Przyjęcia Urodzinowe organizowane przez Fantazja- Dziecięce Centrum Kreatywnej Zabawy, odbywają się w jednej z dwóch sal urodzinowych przy ulicy Choroszczańskiej 33.
 2. Sala Urodzinowa rezerwowana jest na 2 godziny zegarowe. Po upływie tego czasu animator zaprasza dzieci na godzinę zabawy do głównej sali zabaw.
 3. Rezerwacji terminu Przyjęcia Urodzinowego można dokonać osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
 4. Koszt rezerwacji Sali Urodzinowej wynosi 50 zł. Kwotę za rezerwacje sali należy wpłacić bezpośrednio przy rezerwacji – w przypadku, gdy rezerwacja następuje telefonicznie bądź mailowo, kwotę za rezerwację należy wpłacić najpóźniej na drugi dzień. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Koszt rezerwacji Sali Urodzinowej nie wlicza się do głównego zamówienia Przyjęcia Urodzinowego.
 5. Wpłata za rezerwację Sali Urodzinowej obejmuje również:
 • Animatora na czas trwania urodzin w sali urodzinowej
 • Zaproszenia na urodziny dla Gości
 • Balony z logo Fantazji dla Jubilata i Gości
 • Uroczyście nakryty stół
 • Prezent urodzinowy dla Jubilata przygotowany od firmy (bon na 1h zabawy w Fantazja – Dziecięce Centrum Kreatywnej Zabawy)
 1. W przypadku odwołania przez Państwa Przyjęcia Urodzinowego, należność za rezerwację Sali Urodzinowej jest niezwrotna.
 2. Istnieje możliwość rezygnacji z zamówionego Przyjęcia Urodzinowego tylko osobiście.
 3. Zaliczka, którą należy wpłacić przy rezerwacji sali to koszt min. 100 zł. W przypadku rezygnacji z urodzin zaliczka zostanie zwrócona.
 4. Rodzic/opiekun Jubilata jest odpowiedzialny za gości zaproszonych na przyjęcie urodzinowe.
 5. Personel sali sprawdza listę gości sporządzoną przez rodzica, zaznaczając każdego obecnego Gościa (dziecko) Jubilata – Klient jest zobowiązany listę zaakceptować i zapłacić za Gości przed rozpoczęciem imprezy urodzinowej.
 6. Uczestnicy Przyjęcia Urodzinowego wchodzą na teren Sali Urodzinowej o określonej w Umowie godzinie, po zaproszeniu przez animatora prowadzącego Przyjęcie Urodzinowe.
 7. Zabrania się przynoszenia przez Uczestników Przyjęcia urodzinowego i ich opiekunów własnego jedzenia i napojów, w tym napojów alkoholowych i szampana typu Piccolo. Wyjątek stanowi pakiet Uśmiechu, w którym to Zamawiający organizuje poczęstunek dla Jubilata i Gości.
 8. Poczęstunek (zgodny z wybranym pakietem) jest poczęstunkiem dla dzieci. Poczęstunek dla rodziców może zostać zamówiony jako dodatkowa usługa w barze kawiarni (kawa, herbata, ciasto itp.) za dodatkową opłatą zgodną z cennikiem dostępnym w naszej kawiarni. W ramach pakietów: Bajkowy i Fantazji zapewniamy:
 • PAKIET SWEET (chrupki kukurydziane, prażynki, popcorn, żelki, paluszki, ciastka, napoje)
 • PAKIET FIT (szaszłyki z owoców, sałatka owocowa, galaretka w pomarańczach, ciasto marchewkowe, soki, woda)
 1. Poczęstunek przygotowany dla dzieci ze względów higienicznych musi być spożywany wyłącznie w Salce Urodzinowej. Zabrania się wynoszenia produktów spożywczych oraz napojów z Salki Urodzinowej w trakcie jak i po Przyjęciu Urodzinowym.
 2. Po zakończonych urodzinach, Zamawiający zobowiązany jest spakować pozostałe jedzenie w swoje pojemniki.
 3. Uczestników Przyjęcia Urodzinowego obowiązuje główny regulamin Fantazji.
 4. Sala Zabaw zastrzega sobie prawo do zamieszczania wybranych zdjęć z Przyjęcia Urodzinowego na swojej stronie internetowej oraz w swoich materiałach reklamowych. W przypadku, gdy rodzice Jubilata lub Gości nie wyrażają zgody na wykorzystanie zdjęć z udziałem ich dziecka, należy powiadomić o tym Personel Fantazji drogą e-mailową na adres: recepcja@fantazjacentrumdladzieci.pl
 5. Informacje dotyczące pakietów urodzinowych i opis urodzin zawarte na stronie internetowej i w placówce, stanowią integralną część regulaminu. Akceptując Regulamin Urodzin, akceptują Państwo Regulamin Fantazji.